Home » Linki
Linki
www.draco.com.plFirma zajmuje się oceną stanu konstrukcji stalowych. Jeśli coś Ci pękło, wywróciłeś się, spawałeś i nie jesteś pewien czy sztuka nie rozpadnie się na drodze - nie ryzykuj! U nas sprawdzisz swój motocykl za darmo, a nam sprawisz satysfakcję ;)
Hotel de FranceFajny klimaciarski hotel prowadzony przez sympatycznych Belgów, Franka & Tine Pfäffle oraz jego siostrę z mężem. Trzy rzuty beretem do Monte Carlo, bajeczne winkle, a gdyby tego było mało to Frank jeździ Hondą XX1100 i jest fanem Metalliki :) Na marginesie dodam, że na ich stronie znajdziecie zdjęcia z moją sztuką.
www.uniquestay.comMieszkaliśmy w nim w Wilnie - Centrum Uniquestay Hotel. Bardzo przyzwoity, znajdujący się 15 minut na piechotę od centrum, godny polecenia hotel. Przepyszne jedzenie, basen, sauna, internet i lodówka w pokoju, a co najważniejsze podziemny parking na sztukę.
www.burger.com.uaGodny polecenia, mały lwowski ****hotelik. Motocykl na zamkniętej, strzeżonej posesji, miła obsługa, dobre jedzenie oraz duży wybór trunków. Urokliwie skrzypiąca podłoga i piszczące za oknem tramwaje. Na stronie występuje kilka hoteli - to jest ten pierwszy.
www.bagster.comBłogosławię dzień w którym wszedłem na stronę, gdzie każdy biker może skonfigurować żelową kanapę do swojej sztuki. Konfiguracja kolorów, rodzaj materiału, treść przeszycia i inne kombinacje według wyobraźni zamawiającego. Budować można kanapę od podstaw lub też przesłać do nich swoją, z której zostanie wykorzystany stelaż. Osobiście swoją budowałem od podstaw - jak będę kiedyś sprzedawał sztukę, to zasłużoną żelową kanapę powieszę na ścianie w swoim motocyklowym pokoju, a klient odjedzie na oryginalnej :)
www.marvel.com.plMarvel - autoryzowany salon Kawasaki, jako jeden z niewielu (a może jedyny na 3miejskim rynku) zajmuje się poszukiwaniem i realizacją rzeczy nietypowych do motocykli. Np w nocy przyśni Ci się zbiornik w kształcie gwiazdy lub też kwadratowe koła to nasz Max dla Ciebie je sprowadzi, a do tego w atrakcyjnej cenie.
motobiker.zoltan.plCiekawa strona założona przez motocyklistę Łukasza Mormola, zrzeszająca ludzi - wysłanników Zoltana, którzy czerpią energetyzującą siłę od swojego Patrona dobrze się przy tym bawiąc.
sluchawkinamotor.plZdecydowanie polecam bezprzewodowe słuchawki Scala Rider. Teraz rozmowa z towarzyszami podróży, telefon, radio czy MP3 podnoszą mój komfort podróżowania. Są lekkie, nie czujesz ich w kasku, a jakość – jak nie spróbujesz to i tak nie uwierzysz. Jeśli przy zamówieniu powołasz się na hasło „motobiker” otrzymasz 5% rabatu.
www.campsiveri.lvAbsolutnie wart polecenia rodzynek jeśli ktoś lubi obcować z naturą. Nie wiem jak długo to potrwa ale w tym miejscu czujesz się jak pierwszy człowiek na księżycu. Zero śmieci, ryby, ptaki, czysta woda, gwieździste niebo...