Kolekcja

 A oto wybrana część moich motocyklowych zdjęć z minionej epoki. Zaznaczam, że są to skany z oryginalnych materiałów, a nie reprodukcji. Co prawda weterany nigdy mnie nie kręciły ale przyznajcie sami, że w tych zdjęciach coś jest. Oczywiście zapraszam do siebie na oryginały pod lupą.
Zamieszczone skany zdjęć są sporej wielkości, nie mieszczą się na monitorze – jest to zamierzone abyście mogli dostrzec przeróżne szczegóły. Na niektórych zdjęciach widać nawet typ oraz rozmiar opon.
   Obiecuję, że na bieżąco będę dorzucał moje kolejne zdobycze. Postaram się być systematyczny. Naprawdę warto tutaj spędzić trochę czasu 😉

Na wniosek mojego kolegi Piotra Okońskiego vel. Okonia, z którym to razem chadzałem do I Liceum w Sopocie, zamieszczam zdjęcie jego dziadka. Ryszard Młynarski, bo tak zwał się dziadek był zagorzałym fanem ówczesnej motoryzacji. Zwróćcie uwagę na czadową myckę i okulary.

A oto kolejny zawodnik – tata mojego kolegi Sylwestra Chłodzińskiego. Ze zdjęcia jednoznacznie wynika, że był to najlepszy motocyklista LWP. Sam Sylwester wielbiciel i posiadacz weterana. Jak nie jeździ to całkiem nielicho rzeźbi, polecam link do jego strony.

Tej buźki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Oto nasz Miruś dosiadający Osę dziadka pod koniec lat sześćdziesiątych. Rodzice zapewne nie wiedzieli co robią sadzając go za młodu na sztuce. Proszę zwrócić uwagę na układ dłoni młodego jeźdźca – do dzisiaj Mirka w kierownicy motocyklowej interesuje tylko ta strona gdzie jest maneta!